Alkuperäinen kirjoittaja nikide
					
						
						
							
							
							
							
								
								
								
								
									Näytä viesti
								
							
						
					
				
				
			
		Kuulutus
				
					Collapse
				
			
		
	
		
			
				No announcement yet.
				
			
				
	
Bongausketju
				
					Collapse
				
			
		
	X
- 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Okkim taisi livauttaa kasillansa grillille pe iltana, hieno peli kyllä kun ekaa kertaa näki livenä...
Comment
 - 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
 - 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Oisikohan kysessä "Neunii"?Alkuperäinen kirjoittaja jarituru Näytä viestiMadallettu farkkulötkö kromivanteilla parkissa Espoon Koskelontiellä hetki sitten.
Ohiajaessa ei ehtinyt näkemään kuin vilauksen, eli ei havaintoa onko kerhotunnuksia.
Joku täältä?
http://www.audiclub.fi/audifinns/sho....php?p=1077285
Comment
 - 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Toivottavasti ei ainakaan hopeanuoli, sen piti oleman siihen aikaan visusti lukkojen takana firman parkkihallissa. Mamma on saattanut vanhemmalla ollakin liikkeellä siihen aikaan.Alkuperäinen kirjoittaja j@ska Näytä viestiHopsiksen ässä vissiin pongattu tänään noin klo 11. Itse ajelin firman transitilla henkilönostin perässä. Ässä seurasi keskustan läpi kunnes kääntyi paloasemalle päin
Comment
 - 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Mietin ensin, että mikä ihmeen vempula ja piti kaivaa kuvia esiin eli VEMS tarra. Juuh onhan siinä.Onko Jari74:n urssissa vempulan tarra takapaksissa? Äsken moottoritiellä bongattu.
Sitten aloin ihmettelemään, että miten ihmeessä tuo voi liikenteessä olla ja piti soittaa kotiin. Emäntä oli päättänyt ulkoiluttaa vanhusta vaihteeksi, kun oli muksuja uimaan vienyt. Meidän kauppakassi on korjattavana pienen keulakolarin takia ja joutuu nyt noiden muiden autojen kanssa tulemaan toimeen.
Comment
 - 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Minunhan 4F siellä möllötti! Peura oli siten ihan oikeessa :DAlkuperäinen kirjoittaja JOP-Kenenkäs siisti 4F A6 Lippulaivan parkkihallin perällä? Alla siistit rotit ja venyäkin näky olevan! Clubitarratkin paistoi sivuikkunoista?
Joku täältä?
Comment
 - 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	
Enpä tunne autoa enkä omistajaa, mutta piti ihan tsekata onko tuollainen rekkari oikeasti olemassa.Alkuperäinen kirjoittaja J0EL Näytä viesti.....Sitten tuli myös kaakkurissa bongattua b7 omanlaatuisella rekkarilla, YÄK-1
Kuka tunnustaa? Nainen oli ratissa.
Oli varmaan ehkä VÄK-1 ja musta B8 Avant? Auto näkyy olevan Oulussa ja omistajakin näkyy olevan nainen
Edit: Kuvaa löytyy kilvet.com:sta. Linkki poistettu (ei toiminut)
Comment
 - 
	
	
	
		
	
	
		
		
		
		
		
		
		
	
	Vieras
Tummanharmaa A5 tuli Porslahdentiellä melkein vastaan, käännyin pois tieltä sillä vihreällä 80;llä jossa BBS repsut. Olitko se sinä?
Olen aiemminkin nähnyt saman auton, muistelen että madallettu ja vähän vannetta.
Comment
 

Comment