Eilen Kajaanissa klo 13 jälkeen tuli vastaan valkoinen R8. Oli komia!
Kuulutus
Collapse
No announcement yet.
Bongausketju
Collapse
X
-
Morjest morjesta!Alkuperäinen kirjoittaja skige Näytä viestiNurmijärvellä 16.48 liikennevaloissa harmaa A4 takakilvenalusella ja keulalla oli lisävaloa. Olit pysähdyksissä kääntymässä k-marketin suuntaan. Olin yhden auton verran takana toisella kaistalla ja jatkoin ohi susta harmaalla farkku B7:lla. Yritin morjestaa mut tuijottelit k-markettia kohti.
Sen verran keskityneenä olin ilmeisesti johonkin muuhun, esimerkiksi tyhjyyteen tuijottamassa.
Yritetään ens kerralla olla hereillä :)
Comment
-
Tuli mieleen tää biisi:Alkuperäinen kirjoittaja HH92 Näytä viestikilleri bongattu nihtisillassa 18 aikoihi valkosella kutosellaan.
"There's a killer on the road His brain is squirmin' like a toad
Take a long holiday Let your children play
If ya give this man a ride Sweet memory will die
Killer on the road, yeah"
:D
Comment
-
Ainakin minä olin about kahdeksan aikaan.Alkuperäinen kirjoittaja ^Rikke Näytä viestiOliko joku foorumilainen aiemmin illalla Pieksämäen abc:lla? Näkyi olevan clubin kilvenalunen ainakin takana.
Itse kotiuduin autonhaku reissulta ja kävin kahvittelemassa.
Comment
-
Kaipa minäkin tuota samalla termillä voisin kutsua, 90% ruokaostoksista tulee nimenomaan tuolla suoritettua. Turistaan kun tavataan ;)Alkuperäinen kirjoittaja Teukka Näytä viestiMoro :)
Joo oltiin kuopuksen kans ostaan herkkuja lähikaupassa.
Comment
-
Se olin minä :)Alkuperäinen kirjoittaja Olli55 Näytä viestiJuuri Mettäkylän shellillä bongattu b6 s4, klubin kilventausta oli ainaki takana. Niin ja touko kassalla antamassa alennuksia :D
Comment
-
Koppi ollaan kyläilemessä Oulussa.
Comment

Comment