Mihin noita sinisiä kalikoita tarvitaan?
Kuulutus
Collapse
No announcement yet.
Mitä ostit itsellesi viimeksi?
Collapse
X
-
Setin pyöränpultteja. Edelliset ilmeisesti kadonneet muutossa ja OZ:n pitkät pultit ei oikein OEM-vanteisiin käy.
Comment
-
Noniin nyt oli mielenkiintoinen ostos. Paljonko maksoi ja pitääkö tulostimeen ajettavien 3d-mallien olla step-tiedostoina?Alkuperäinen kirjoittaja AaaVee Näytä viesti3D-tulostimen huutonetistä :) nyt pitäs ruveta palauttelemaan kouluajoilta mieleen miten niitä 3D malleja piirretään
Comment
-
350€ sisältäen kinect-sensorin skannaus varten. Tulostin hyväksyy stl.tiedostot ja olikohan dxf?Alkuperäinen kirjoittaja vV8m5 Näytä viestiNoniin nyt oli mielenkiintoinen ostos. Paljonko maksoi ja pitääkö tulostimeen ajettavien 3d-mallien olla step-tiedostoina?
Comment
-
-
Siis miten nuo sun sisukset oikeen menee? Tahalleen puhkottu?Alkuperäinen kirjoittaja Zeronine Näytä viestiTaas sisäkumia fillariin, ei jumalauta. Pitäny puukolla se rouhia p@skaksi -.-
Comment
-
Ensimmäinen etukumi oli jo ostaessa rikki ja sen sain toki vaihdettua uuteen. Tämän kun asentelin alle ja pari päivää oli ajellu töihin puolivälissä viikkoa, niin jokuhan sen oli silponut. No juu ei varmaankaan ihan puukolla, kun päällikumi ehjä näköinen, mutta huolella suhisee ilma pihalle. Pitää alkaa kantamaan parvekkeelle tuo kun saa taas kerran vaihdettua -.-Siis miten nuo sun sisukset oikeen menee? Tahalleen puhkottu?
Comment

Comment