Kuulutus

Collapse
No announcement yet.

200 5t typ43 3kpl

Collapse
X
 
  • Suodata
  • Aika
  • Näytä
Clear All
new posts

  • 200 5t typ43 3kpl

    1981 5t, alusta ja tekniikka tehty jo, kaikki uutta siellä. Ajokunto, mutta sisusta ja lasit irtaallaan. Ei rekisterissä, mutta paperit ok. Pitäisi tehdä pohjat ja maalata, sitten kasaus. Tumman harmaa ja vihreä sisusta, halkeamaton kojelauta ja ehjät penkit. Suurin osa irto-osista ainakin tuplana. Nos osia paljon mukaan.

    1981 5T, täydellinen auto, mutta vaatii hitsaamista, mukaan nos pelti osia useamman tonnin arvosta. Ei rekisterissä mutta paperit ok. Tumman harmaa ja sininen sisusta sekä kattoluukku. Alkuperäinen manuaali.

    1980 5t, erittäin laho varaosa-auto.

    Näiden lisäksi irto-osia vähintään pakettiautollinen. Mieluusti kaikki kerralla pois, mutta voit kysellä jotain tiettyä kokonaisuutta. Koko kasan hinta 5500e. Vaihdossa voisi kelvata vw lt kevyt kuorma-auto tai 2000kg kantavuudella peräkärry.

    Romut Kempeleessä /Oulunsalossa. Laita yv jos alkaa kiinnostamaan. Kauaa en näitä enää kattele, ainakin osa lähtee sulattoon piakkoin.
Working...
X